Oferta dla biznesu

SPOTKANIA BIZNESOWE • UROCZYSTE KOLACJE • BANKIETY • COCTAILE

Działania biznesowe opierają się na budowaniu relacji, które stanowią fundament wielu udanych przedsięwzięć. Jedną z form pogłębienia więzi z klientami, kontrahentami czy pracownikami są spotkania w Restauracjach, które zapewniają przestrzeń do negocjacji, celebracji sukcesów czy rozmów branżowych. 

Lunch biznesowy

Wczesne popołudnie jest idealnym momentem na krótkie spotkanie biznesowe. Warto zrobić przerwę w trakcie intensywnego dnia pracy i podczas lekkiego posiłku omówić ważne kwestie. Nasza Restauracja zapewnia kameralność, a obsługa doradzi w sprawie menu oraz odpowiedniej oprawy spotkania. 

Kolacja firmowa

Wieczór to wspaniały czas na elegancką i wytworną kolację, aby uczcić zakończenie negocjacji lub podtrzymać kontakty z kontrahentami. O ile w spotkaniu w ciągu dnia najczęściej uczestniczy wąskie grono, tyle kolacja biznesowa jest zwykle wydarzeniem, w którym bierze udział więcej osób. Nasz zespół pomoże w organizacji, doborze menu i alkoholi oraz zaaranżuje salę wraz ze stołami, tak aby spotkanie było wyjątkowe.  

Wspólne grillowanie

Ciekawą i nietuzinkową propozycją na spędzenie czasu jest wspólne grillowanie. Nasz przestronny ogródek, z wydzielonym miejscem do grillowania, pozwoli na wspólne przygotowywanie potraw, a następnie ucztowanie. Aktywność każdego z uczestników, organizacja i dobre zaaranżowanie czasu jest motorem pozytywnego nastroju i relaksu na świeżym powietrzu.

Restauracja na wyłączność

Wyjątkowa aranżacja przestrzeni pozwala zaplanować każdy rodzaj spotkania - mniej i bardziej formalny. W zależności od potrzeb możemy stworzyć przestrzeń z jednym lub wieloma stołami, ale z równą łatwością przystosujemy się do wymogów wytwornego cocktailu. Oferujemy fenomenalną kartę dań, profesjonalną obsługę i bogatą ofertę atrakcji dodatkowych.  

Usługi dodatkowe

Oprawa muzyczna

Dekoracje wnętrz

Oprawa świetlna

Rzutnik, ekran, flipchart

Atrakcje dodatkowe

Noclegi

Zapraszamy do kontaktu

ORGANIZACJA SPOTKANIA • SZCZEGÓŁY OFERTY • REZERWACJA

3 min.

Park
Chopina

10 min.

Muzeum
Kolejki

40 min.

Stolica
Warszawa

1,2 h

Miasto
Łódź

40 min

Lotnisko
Modlin

50 min

Lotnisko
Chopina

Restauracja PIANO

Żelazowa Wola 14
96-503 Sochaczew

Dane  kontaktowe

Zapisz się - 5% stałego rabatu

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

Wymagana zgoda