Przyjęcia

KOMUNIE • URODZINY • KAWALERSKIE / PANIEŃSKIE • CHRZCINY • OBIADY RODZINNE

Spotkania rodzinne oraz w gronie przyjaciół to nie tylko okazja do wspólnego świętowania i biesiadowania, to przede wszystkim czas umacniania więzi oraz powstawania niezapomnianych wspomnień. Poczuj się Gościem i zorganizuj przyjęcie w Restauracji PIANO w Żelazowej Woli. 

Komunie

Przyjęcie komunijne to zarówno dla dziecka, jak i jego rodziców wyjątkowy moment. Planowane z dużym wyprzedzeniem, poprzedzone wieloma miesiącami przygotowań – duże przedsięwzięcie organizacyjne. Dlatego warto przekazać jego realizację specjalistom, którzy zadbają o każdy szczegół.

Chrzciny i obiady rodzinne

Wyjątkowe, niezapomniane i profesjonalnie urządzone imprezy okolicznościowe szyte na miarę. W zależności od okazji, ilości osób, pory roku oraz wizji, organizujemy wszelkiego rodzaju spotkania w gronie rodziny oraz przyjaciół. Nasz zespół zadba o detale, takie jak: dekoracje, indywidualnie skomponowane menu, atrakcje dodatkowe. 

Kolacje okolicznościowe

Jest wiele okazji do celebrowania: urodziny, wyjątkowa randka, rocznica związku, wieczór panieński i kawalerski. W tak wyjątkowych i ważnych chwilach warto zaufać specjalistom, którzy doradzą odpowiednie menu i zwrócą uwagę na najważniejsze kwestie, chociażby na dobrą ekspozycję, czyli podanie jedzenia w taki sposób, by cieszyło nie tylko podniebienie, ale też oko.

Uroczystości

Imprezy i uroczystości rodzinne

Urodziny

Chrzciny

Komunie

Kawalerskie
Panieńskie

Imieniny

Baby Shower

Atuty restauracji Piano

Grill

Plan zabaw

Ogród

Smaczna kuchnia

Obsługa

Zapraszamy do kontaktu

ORGANIZACJA PRZYJĘCIA • SZCZEGÓŁY OFERTY • REZERWACJA

3 min.

Park
Chopina

10 min.

Muzeum
Kolejki

40 min.

Stolica
Warszawa

1,2 h

Miasto
Łódź

40 min

Lotnisko
Modlin

50 min

Lotnisko
Chopina

Restauracja PIANO

Żelazowa Wola 14
96-503 Sochaczew

Dane  kontaktowe

Zapisz się - 5% stałego rabatu

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

Wymagana zgoda