Restauracja Piano

LOKALIZACJA • WNĘTRZA • GRILL, OGRÓDEK, PLAC ZABAW • POZNAJ NASZE ATUTY

Restauracja PIANO w Żelazowej Woli jest wyjątkowym i nietuzinkowym miejscem, które warto odwiedzać regularnie. Każda wizyta to nie tylko odkrywanie czegoś innego oraz nowego, ale wspaniała atmosfera i pyszna kuchnia będą zawsze niezmienne. 

Lunche na wynos

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Gości stworzyliśmy ofertę dań na wynos, które można odebrać osobiście lub zjeść na miejscu w Restauracji. Dania są tradycyjne, smaczne i zawsze świeże, przygotowywane na bieżąco każdego dnia

Lokalizacja

Restauracja PIANO zlokalizowana jest około godziny jazdy samochodem z centrum Warszawy, zaledwie 6,5 km od Sochaczewa. To pełen uroku budynek, położony w bezpośrednim sąsiedztwie Domu Urodzenia Fryderyka Chopina i malowniczego Parku w Żelazowej Woli. 

Wnętrza

Przestronne i wysokie wnętrza z dużym hallem wejściowym, szatnią, wyodrębnioną salą kominkową oraz oddzielnym wyjściem na ogród z miejscem do grillowania. Główna sala restauracyjna o powierzchni prawie 200 mkw pozwala na organizację dowolnego przyjęcia okolicznościowego.  

Ogródek, grill, plac zabaw

Teren zewnętrzny to ogródek z komfortowymi meblami ogrodowymi ze specjalnie zaaranżowanym miejscem do grillowania, plac zabaw z urządzeniami dla dzieci w różnym wieku oraz przestronny parking dla ok. 40 samochodów. Do ogródka i na plac zabaw można wejść zarówno od strony Restauracji, jak i od strony wejścia do sąsiadującego Parku. 

Co nas wyróżnia

i dlaczego warto nas odwiedzać

LOKALIZACJA I PARKING

ATMOSFERA

MENU

GRILL I PLAC ZABAW

OBSŁUGA

PARK

Zapraszamy do kontaktu

INFORMACJE I REZERWACJA STOLIKA

3 min.

Park
Chopina

10 min.

Muzeum
Kolejki

40 min.

Stolica
Warszawa

1,2 h

Miasto
Łódź

40 min

Lotnisko
Modlin

50 min

Lotnisko
Chopina

Restauracja PIANO

Żelazowa Wola 14
96-503 Sochaczew

Dane  kontaktowe

Zapisz się - 5% stałego rabatu

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

Wymagana zgoda