Wesela

blisko Warszawy, Łodzi i lotnisk • elastyczne menu • ślub w plenerze

Wyjątkowe miejsce na wyjątkowe chwile. Elegancki i pomysłowy wystrój wnętrz, piękny widok na park oraz wyśmienita kuchnia zagwarantuje niezapomnianą atmosferę i oprawę tych najważniejszych chwil. Zapraszamy do uroczystego świętowania w Restauracji PIANO w gronie rodziny i przyjaciół.

Pakiety weselne

Proponujemy trzy starannie skomponowane pakiety, które są zróżnicowane pod względem: czasu trwania przyjęcia, ilości dań oraz ceny. W ramach każdego pakietu zapewniamy aranżację sali i stołów, karty menu na stoły, powitanie chlebem i solą, kieliszek wina musującego, tort weselny.

Ślub w plenerze

Dajemy niepowtarzalną możliwość organizacji zaślubin w plenerze oraz przyjęcia weselnego w jednym miejscu. Takie rozwiązanie jest niezwykle komfortowe dla wszystkich gości i nowoczesne. Zapewniamy pełną aranżację oraz pomagamy w organizacji elementów uzupełniających. 

Nasza sala

Przestronne i wysokie wnętrza z dużym hallem wejściowym, wydzieloną salą kominkową, szatnią, pokojem dedykowanym młodej parze oraz oddzielnym wyjściem na ogród z miejscem do grillowania. Główna sala restauracyjna o powierzchni prawie 200 mkw pozwala na organizację przyjęcia do 180 osób. 

Usługi i atrakcje dodatkowe

Z przyjemnością pomożemy zorganizować dodatkowe elementy, które staną się ozdobą przyjęcia weselnego. Współpracujemy z wieloma sprawdzonymi dostawcami usług takimi jak np.: barmani, cukiernicy, animatorzy, floryści oraz dekoratorzy wnętrz. 

Wedding manager

Nasz wedding manager zorganizuje wyjątkowe przyjęcie weselne zapewniając wsparcie w stworzeniu scenariusza przyjęcia weselnego, określeniu tematu przewodniego, dobraniu pasujących dekoracji oraz menu, wybraniu dodatkowych atrakcji, jak również podwykonawców.  

Menu

Najważniejszą kwestią, zaraz po wyborze odpowiedniego miejsca na przyjęcie weselne, jest dobór menu. Nasz wedding manager zaprezentuje możliwości i pomoże w doborze sposobu serwowania oraz zasugeruje odpowiednią ilość dań. Dodatkowo oferujemy degustację menu, która pozwoli na spróbowanie wybranych dań z menu weselnego. 

Usługi dodatkowe

ABY TEN DZIEŃ BYŁ JESZCZE BARDZIEJ WYJĄTKOWY POMOŻEMY W ORGANIZACJI

Noclegi

Transport

Dekoracje

Animator

Muzyka

Foto

Zapraszamy do kontaktu

ORGANIZACJA PRZYJĘCIA • SZCZEGÓŁY OFERTY • REZERWACJA

3 min.

Park
Chopina

10 min.

Muzeum
Kolejki

40 min.

Stolica
Warszawa

1,2 h

Miasto
Łódź

40 min

Lotnisko
Modlin

50 min

Lotnisko
Chopina

Restauracja PIANO

Żelazowa Wola 14
96-503 Sochaczew

Dane  kontaktowe

Zapisz się - 5% stałego rabatu

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

Wymagana zgoda